Contact

Contact

Centraal telefoonnummer +31 (0)174-286660

Op dit nummer zijn wij bereikbaar. Bij calamiteiten zijn wij ook buiten onze reguliere kantoortijden bereikbaar op het bovenstaande telefoonnummer.

Correspondentieadres:
Tanke Transport
Postbus 42
2685 ZG Poeldijk
info@tanketransport.nl

Bezoekadres:
ABC Westland 328
2685 DD Poeldijk

Administratie:
administratie@tanketransport.nl

Kvk 27204828

Contact opnemen

Wim Tanke

Wim Tanke
wim@tanketransport.nl 
+31 (0)174-286661

Paul Tanke

Paul Tanke
paul@tanketransport.nl
+31 (0)174-286668

Frans Tanke

Frans Tanke
frans@tanketransport.nl
+31 (0)174-286663

Jan van Marion
jan@tanketransport.nl
+31 (0)174-286666

Marjan Tanke

Marjanne Tanke
marjanne@tanketransport.nl
+31 (0)174-286672